TTNET’ten Alacağınız Olabilir

Cenk tarafından 17 Ağustos 2013 tarihinde yazılmıştır.

ttnet-logo TTNET’le bağını bir şekilde koparmış olanlara ikinci müjde! TTNET, her ne nedenle olursa olsun aboneliği biten kişilere sözleşmenin feshinden sonrası alacaklarını ödüyormuş. Bunu internet siteleri üzerinden duyurmuşlar ama henüz duymayan ve içerde parası kalan çok kişi vardır. Aşağıda verdiğim linkten sorgulama yapabilirsiniz. Alacağınız varsa site üzerinden IBAN adresinizi girerek ödemeyi buraya talep edebiliyorsunuz. Alacaklarınızı ayrıca Türk Telekom ofislerinden de tahsil edebilirsiniz.

TTNET’in konuyla ilgili açıklaması: “TTNET aboneliği herhangi bir nedenle sona eren tüketicilerin fesih sonrası alacaklarına ilişkin iade işlemleri yapmaktadır. Ödemeler Türk Telekom ofislerinden yapılmakta olup, yanı sıra tüketiciler aşağıda yer alan ekrandan sorgulama yaparak kendilerine yapılması gereken bir iade bulunup bulunmadığını öğrenebilir ve IBAN bilgilerini girerek iade tutarların ödenebilmesi için taleplerini iletebilirler.”

ttnet-alacak-sorgulama

Sorgu yapmak için tıklayınız.

4 sene önce yazılmıştır.
TTNET’ten Alacağınız Olabilir başlıklı yazı 17 Ağustos 2013 tarihinde saat 23:26 civarında Cenk tarafından İnternet kategorisinde yayınlanmıştır. Ayrıca yazının hiti 7.098 olup henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?
    Yazıları çalıp da kaynak belirtmeyenleri Allah davul etsin, tokmakları da ben oluyum. :)